Infektuar: 68452|Shëruar: 59129|Vdekur: 1608

ZYRTARE: Milan prezanton përforcimin e ri

AC Milan ka njoftuar transferimin e tyre të ri, lojtarin e Torinos, Soualiho Meite.

Milan përmes një komunikate në rrjetin e tyre social Twitter, kanë bërë të ditur transferimin e tyre më të ri, Soualiho Meite.

Meite është bashkuar në formë huazimi nga Torino, e gjithashtu Rosonerët kanë të drejtën e blerjes, transmeton lajmi.net.

Mesfushori do të mbajë numrin 18-të në Milan dhe do të jetë në huazim deri në përfundimin e këtij sezoni.

“Në verën e 2018, ai u bashkua me Torino FC duke shënuar 3 gola në 94 paraqitje”, thuhet mes tjerash në komunikatën për shtyp.

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Ekonomi
Teknologji
Hulumtime
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001