Infektuar: 71344|Shëruar: 61014|Vdekur: 1627

ZYRTARE: Darko Tofiloski është zyrtarisht futbollist i KF Trepçës’89

KF Trepça ’89 njofton se Darko Tofiloski është bashkuar me skuadrën e tyre.

Portjeri Maqedonas Darko Tofiloski është zyrtarisht futbollist i KF Trepçës’89.

“Tofiloski ka pasur një karier mjaftë të pasur ku ka luajtur në superligën e Maqedonisë së Veriut, ligën e parë të Zvicrës, superligën e Sllovakisë ku ka luajtur me disa ekipe të ndryshme, superligën e Armenisë dhe së fundi ishte pjesë e FC Dritës”, u tha në njoftim të klubit.

Ndeshja e ardhshme e Minatorëve do të jetë ndaj Llapit nesër me fillim nga ora 13:00, ndërsa Tolifoski mund të debutojë ndaj Prishtinës më 27 shkurt.

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Ekonomi
Teknologji
Hulumtime
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001