Infektuar: 71344|Shëruar: 61014|Vdekur: 1627

Zjarri në Pejë: Policia jep detaje

Asnjë person nuk është lënduar nga zjarri që ka kapluar sonte një lokal në Pejë. Kështu ka konfirmuar për Indeksonline zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Pejës, Fadil Gashi.

“Mun të ju konfirmoj se zjarri është shuar, persona të lënduar nuk ka. Hetuesit e kryejnë vendshiqimin, sigurisht do të ftohet edhe eksperti i zjarrit. Këto janë informacionet e fundit që i kemi”, ka thënë ai për Indeksonline.

E në mbrëmjet e sotme një lokal në komunën e Pejës ka marrë flakë të martën në mbrëmje. IndeksOnline ka siguruar pamje nga vendi i ngjarjes.

Sipas dëshmitarëve të rastit zjarrfikësit kanë arritur në vendin e ngjarjes dhe janë në tentim e sipër ta shuajnë zjarrin.

Nuk bëhet e ditur a ka të lënduar.

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Ekonomi
Teknologji
Hulumtime
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001