Infektuar: 4100|Shëruar: 2063|Vdekur: 86

‘Zbulohet’ çmimi i iPhone 12

Apple iPhone 12 do vijë në katër variante të ndryshme.

Tani, megjithatë, një postim i ri ka zbuluar se duket se mund të ketë versione 4G dhe 5G të iPhone 12 dhe iPhone 12 Max, shkruajnë mediet e huaja.

iPhone 12 4G do të shitet për 490 euro, ndërsa iPhone 12 Max 4G do të ketë çmimin 580 euro.

Tani, duke marrë parasysh versionet 5G të iPhone 12, supozohet se çmimi i tyre do të jetë 580 euro.

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Ekonomi
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001