Infektuar: 108371|Shëruar: 106001|Vdekur: 2257

Yll Limani merr vaksinën anti-COVID

Këngëtari i njohur i estradës shqiptare, Yll Limani, është vaksinuar kundër virusit COVID-19.

Këtë ai e ka bërë të ditur përmes një fotografie të publikuar në InstaStory, ku shfaq momentin e marrjes së vaksinës në sallën “1 Tetori” në Prishtinë.

I njëjti në mbishkrimin e fotografisë ka përçuar mesazhin se secili duhet të shkojë për ta marrë atë.

Foto: Yll Limani/InstaStory

“Shko dhe vaksinohu”, shkroi këngëtari i njohur në mbishkrimin e imazhit të ndarë me ndjekësit në InstaStory.

Ylli ndërkohë është duke shijuar një verë të mbushur me koncerte, që kur Qeveria e Kosovës mori vendimin për lejimin e organizimit të tyre.

Foto: Yll Limani/Instagram

Ai gjithashtu ka qenë mjaft aktiv edhe në aspektin e prurjeve të reja muzikore.

Së fundmi, këngëtari nga Prishtina solli dy bashkëpunim me Elvanën “E di” dhe “Marre” të ndërthurura në një projekt të vetëm.

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Ekonomi
Hulumtime
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001