Infektuar: 107557|Shëruar: 105652|Vdekur: 2245

Vetura 3Z që bëri tejkalim në vijë të plotë ishte duke u vozitur nga një zyrtare së cilës i ka skaduar kontrata e punës

Indeksonline sot publikoi një video ku shihet një veturë zyrtare duke bërë tejkalim në vijë të plotë.

Në lidhje me këtë, Indeksonline ka mësuar se vozitësja ishte Refike Sylceveci.

Ajo është drejtoresha e IKAP në kuadër të MPB-së. Por, asaj i ka skaduar mandati me 05.06.2021 dhe më nuk ka të drejt të përdor veturat zyrtare.

Megjithatë, ajo jo që po e përdor por edhe po rrezikon trafikun me veprimet e saja./Indeksonline/

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Teknologji
Hulumtime
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001