Infektuar: 107557|Shëruar: 105652|Vdekur: 2245

Veprimi i Don Xhonit flet shumë për raportin që ka me Majk

Don Xhoni ka habitur me veprimin e fundit.

Dy artistët e njohur të estradës sonë, Ledri Vula dhe Majk mbrëmë sollën dueti e shumëpritur.

“Marr”, titullohet kënga e re e dy artistëve, për të cilën morën përkrahje si nga fansat ashtu edhe nga kolegët e estradës.

Mes tyre, edhe reperi Don Xhoni shpërndau këngën e tyre, por një detaj nuk iu shpëtoi fansave të tij.

Ai etiketoi vetëm Ledrin për këngën e re, duke e ‘injoruar’ tërësisht Majkun, andaj me këtë nxiti dyshime se raportet e tyre nuk janë të mira.

Ndryshe, kënga “Marr” për më pak se 24 orë ka marrë afro 1 milion klikime në kanalin YouTube.


LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Hulumtime
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001