Infektuar: 9049|Shëruar: 4979|Vdekur: 256

Vazhdon seanca e nisur më 9 korrik dhe e ndërprerë më 10 korrik

Seanca plenare e nisur të enjten dhe e ndërprerë të premten, ka vazhduar sot prej orës 14:00.

Në rend dite është rishikimi i buxhetit. Deputetët që kanë folur për këtë çështje në dy ditët ku u mbajt kjo seancë, sot nuk do të kenë të drejtën e fjalës.

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Ekonomi
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001