Infektuar: 98435|Shëruar: 84505|Vdekur: 1223

Ukshin Ismaili zgjidhet u.d i drejtorit të Spitalit të Gjilanit

Ukshin Ismaili është emëruar ushtrues detyre i drejtorit të përgjithshëm të Spitalit të Gjilanit.

Lajmin e ka konfirmuar Ismaili për Express.

Ai ka thënë se sot zyrtarisht ka pranuar detyrën e re.

“Po nga dje jam emëruar u.d dhe sot zyrtarisht kemi bërë pranim-dorëzimin”, ka thënë ai.

Ismaili ishte drejtor klinik i Spitalit të Përgjithshëm të Gjilanit, ndërsa ka pranuar detyrën e u.d drejtorit nga Nisret Hajrullahu.

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Hulumtime
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001