Infektuar: 98435|Shëruar: 84505|Vdekur: 1223

Udinese shënon gol, Milani mbetet prapa

Udinese ka befasuar skaudrën e Milanit duke shënuar një gol në minutën e 68-të.

Rodrigo Becao ka shënuar një gol pas një pasimi nga goditja e këndit për të kaluar Udinesen në epërsi, përcjell lajmi.net.

Edhe pse fillimisht dukej një top i lehtë për Donnarumman, ky i fundit gaboi dhe Milani gjendet në disavantazh.

Më poshtë mund të shikoni edhe golin:


LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Hulumtime
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001