Infektuar: 107571|Shëruar: 105658|Vdekur: 2247

Tuna tregon linjat trupore një muaj pas lindjes së djalit

Këngëtarja nga Maqedonia, Altuna Sejdiu – Tuna, rreth një muaj më parë u bë nënë për herë të parë.

Ajo dhe ish-partneri i saj, Patris Berisha, mirëpritën fëmijën e dytë – një djalë të quajtur Zen.

Derisa kanë kaluar vetëm pak javë që nga lindja e djalit, këngëtarja përmes imazheve të fundit që ka publikuar në InstaStory tregon se si duket fiziku i saj.

Tuna (Foto: Instagram)

Ajo shfaqet në formë të mirë dhe siç shihet ka arritur t’i rikthejë linjat trupore menjëherë.

Pamja natyrale dhe e thjeshtë e ka bërë të duket edhe më tërheqëse, edhe pse të tillë nuk jemi mësuar ta shohim shpesh.

Tuna (Foto: Instagram)

Sidoqoftë, Tuna këto kohë ka treguar se është një nënë shumë e përkushtuar për të dy fëmijët e saj, marrë parasysh që ka edhe një djalë katërvjeçar po ashtu me muzikantin Berisha.

Sejdiu që një kohë është zhvendosur në Shkup dhe atje po kalon të shumtën e kohës.

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Teknologji
Hulumtime
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001