Infektuar: 18713|Shëruar: 15256|Vdekur: 675

Tjetër lëkundje tërmeti në Shqipëri

Një tjetër lëkundje toke është regjistruar në Shqipëri.

Magnituda ka qenë 2.5, ndërsa epiqendra ka qenë në Lushnje dhe thellësia 25 km.

Prej disa ditësh tashmë në Shqipëri regjistrohen lëkundje të tilla të tokës.

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001