Infektuar: 9049|Shëruar: 4979|Vdekur: 256

Thaçi s’është i vetëm, dhjetëra shqiptarë afër tek Gjykata e Hagës

Në kohën kur do të intervistohet presidenti Thaçi tek Prokuroria Speciale në Hagë, dhjetëra shqiptarë po qëndrojnë afër Gjykatës.

Me mbishkrime të ndryshme dhe flamurin e UÇK-së, shqiptarët nga të gjitha trevat po përkrahin presidentin Thaçi dhe luftën e pastër të UÇK-së.

Indeksonline mëson se pas pak pritet të rritet numri i përkrahësve shqiptarë tek Gjykata në Hagë.


LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Ekonomi
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001