Infektuar: 15270|Shëruar: 12900|Vdekur: 619

Thaçi: Prishtina është vendi me rininë, energjinë dhe gjallërinë më unike në rajon

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ka promovuar kryeqytetin e Kosovës, Prishtinën.

Thaçi tha se Prishtina është vendi me rininë, energjinë dhe gjallërinë më unike në rajon.

Thaçi në një postim në rrjetin social Facebook ka shpërndarë një video, me pamje të Prishtinës.


LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001