Infektuar: 38431|Shëruar: 23754|Vdekur: 989

Teatri i Gjilanit me program të jashtëzakonshëm në muajin nëntor

Këtë muaj jemi Teatri i Gjilanit prezentohet në Prishtina International Theatre Festival 2020 dhe poashtu edhe në Festivalin e Komedisë në Preshevë, me dy shfaqjet fantastike tona “a.y.l.a.n” dhe “Shfaqja që shkon keq”. Këtë muaj na presin plot shfaqje e shumë ngrohtësi. Mos i humbisni.

Biletat 2 euro. Për studentë, pensionistë dhe kategori tjera sociale vetëm 1 euro.


LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001