Infektuar: 68452|Shëruar: 59129|Vdekur: 1608

Tayna gati 3 milionë me këngën e re, ka disa fjalë për Flori Mumajesin

Bashkëpunimi i dyshes ka rezultuar i suksesshëm.

Tayna dhe Flori nuk ka shumë ditë që publikuan projektin “Magdalena”.

Kënga e re e tyre u realizua me videoklip në të cilin Tayna u shfaq joshëse me veshjet që kishte zgjedhur.

Përmes një postimi në historinë e saj në profilin zyrtar në Instagram, këngëtarja falënderoi bashkëpunëtorët në projektin e ri.

“Magdalena”, ka arritur 2.8 milionë shikime në YouTube dhe Tayna sigurisht se i është gëzuar këtij suksesi.

“Flori Mumajesi gjithmonë kënaqësi të punoj me një artist si puna jote e pastaj normal rezultati dihet 2,3 milionë and of course dhe best Cricket Music”, ka shkruar Tayna.

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Ekonomi
Teknologji
Hulumtime
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001