Infektuar: 39057|Shëruar: 24427|Vdekur: 1005

Stresi dhe ky reper shqiptar janë gati të thyejnë rrjetin, së shpejti me një bashkëpunim të ri

Stresi po vjen me shumë bashkëpunime.

Dihet tashmë se shumë shpejt, Stresi do të lansojë albumin e tij “Archimed”, për të cilin ka treguar se po punon prej disa kohësh, shkruan lajmi.net.

Albumi i tij do të përfshijë bashkëpunime të ndryshme, ku edhe u bë e ditur se njëri prej tyre do të jetë me një reper të njohur.

Stresi do të bëjë pjesë të “Archimed” reperin e njohur Çartani, emri i vërtetë i të cilit është Judovnik Boshnjaku, ku përmes një videoje ai ka paralajmëriar se po vjen diçka e re.

Nëpërmjet një videoje në Instagram, stresi tha se po vjen një hit i rradhës dhe duhet të bëhemi gati sepse vendi do të digjet.

“Bashkëpunimi i shumëpritur” e quan Stresi këngën që ata po sjellin, e cila në fakt ka vonuar pak.

Nuk ka ende një titull apo datë publikimi, por pritet që t’i zbulojmë sa më parë./

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Ekonomi
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001