Infektuar: 56806|Shëruar: 49537|Vdekur: 1450

Sot është një nga këngëtarët më të njohur shqiptar, e gjeni kush është

Dhjetë janar 1990!

Këngëtari i njohur, Dren Abazi na ka çuar plot 31 vite mbrapa. Ai ka postuar një foto ku shihet një vogëlush duke buzëqeshur dhe ky djalosh simpatik është vetë Dreni.

Nëse nuk do e dinim nga “story” i kujt e shkëputëm këtë foto, e sigurt që nuk do e gjenim dot se kush ishte.

Si atëherë edhe tani duhet ta themi që Dreni vazhdon të jetë një ndër djemtë më simpatikë.

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Ekonomi
Hulumtime
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001