Infektuar: 19131|Shëruar: 15323|Vdekur: 679

Shtyhet ndeshja mes Basel dhe Zurich

Basel dhe Zurich nuk do të zhvillohet sipas planit.

Ndeshja mes skuadrës së Baselit dhe Zurichut nuk do të zhvillohet sot, ashtu siç ishte planifikuar.

Faqja zyrtare e Basel njofton se ndeshja është shtyrë për shkak të një rasti pozitiv me Covid-19 në skuadrën e tyre.

E gjithë skuadra e Basel kësisoj është karantinuar.

Kështu, ndeshja e Edon Zhegrovës, Benjamin Kolollit e Hekuran Kryeziut nuk do të luhet sot.

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001