Infektuar: 56427|Shëruar: 49293|Vdekur: 1447

Shënohet goli i dytë në takimin Juventus – Genoa

Është shënuar tashmë edhe goli i dytë në përballjen që po zhvillohet në “Allianz Stadium” midis Juventusit dhe Genoas.

“Zonja e Vjetër” ka arritur të ngrit epërsinë në 2:0 ndaj Genoas në minutën e 23-të.

Autor i golit të dytë ishte Alvaro Morata që u shërbye nga golashënuesi i parë, Dejan Kulusevski.

VIDEO


LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Ekonomi
Teknologji
Hulumtime
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001