Infektuar: 19131|Shëruar: 15323|Vdekur: 679

Sabriu dhe Nera i urojnë përvjetorin Ermalit dhe Arianës me këtë fotografi

Sabri Fejzullahu bashkë me gruan e tij, uruan përvjetorin e Ermalit dhe Arianës përmes Instagramit.

Një ndër çiftet më të dashur të estradës Ermal Fejzullahu dhe Ariana Fejzullahu sot festojnë përvjetorin, ndërsa mësohet ky është viti i 12 i martesës së tyre,.

Ndër urimet më të para i bënë Nera dhe Sabriu duke publikuar një imazh mjaft romantik të djalit të tyre me Arianën.

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Ekonomi
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001