Infektuar: 108371|Shëruar: 106001|Vdekur: 2257

Rrjedhin të gjitha llojet e ngjyrave të Apple iPhone 13 Pro dhe Pro Max

Ne tashmë kemi bërë një pamje paraprake të ngjyrave në të cilat mund të shfaqet iPhone 13 , por çfarë lidhje me ngjyrat iPhone 13 Pro dhe iPhone 13 Pro Max, do të ketë ndonjë ndryshim?

Mbi të gjitha, këto do të jenë modelet e reja të iPhone me ekranet 120Hz LTPO, kamerat me sensorë të mëdhenj dhe aftësitë e zgjeruara të zmadhimit, si dhe bateritë më të mëdha.

Lista e ngjyrave Apple iPhone 13 Pro dhe 13 Pro Max:

E zezë
Argjend
Ari
Ari i perëndimit të diellit (ndjesi bronzi)

Siç mund ta shihni, ky është një largim rrënjësor nga ngjyrat e artë dhe blu.

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Ekonomi
Hulumtime
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001