Infektuar: 15333|Shëruar: 12987|Vdekur: 619

Rrahen një femër e një burrë në kafiteri, në Ferizaj

Një rrahje ka ndodhur sot në mes një femre dhe një burri brenda një kafiterie, në qytetin e Ferizajt.

Ende nuk dihen arsyejet pse ka ndodhur ky rast.

Mirëpo, Policia e Kosovës ka arritur menjëherë në vendin e ngjarjes .

Me këtë rast, është krijuar një tollovi e madhe e qytetarëve para lokalit ku u grushtuan një femër dhe një burrë./


LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001