Infektuar: 10590|Shëruar: 6138|Vdekur: 354

Rrahen mes vete vëllezërit, dërgohen në mbajtje

Dy të dyshuar meshkuj (vëllezër) janë arrestuar nga Policia ditën e djeshme në Rahovec.

Të njejtit pasi një mosmarrëveshje janë rrahur mes vete.

Pas rrahjes të njëjtit kanë pranuar tretman mjekësor dhe me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë.

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001