Infektuar: 4928|Shëruar: 2267|Vdekur: 102

Ronaldo ‘bombardon’ portën e Genoas

Cristiano Ronaldo ka shënuar një super gol në ndeshjen Genoa – Juventus.

Ylli portugez arriti që në minutën e 57’ të dyfishoi në 0-2 epërsinë e Juventusit, me një goditje të fortë nga largësia.

Goditja e Ronaldos, e fortë dhe e saktë, ishte e paarritshme për portierin e Genoas.

Këtë gol të Ronaldos, mund ta shikoni në videon e mëposhtme.

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Teknologji
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001