Infektuar: 107557|Shëruar: 105652|Vdekur: 2245

Rina Balaj në qendër të vëmendjes për shkak të paraqitjes së fundit ku vë në pah të pasmet

Ajo është mjaft aktive dhe e ndjekur nga fansat në rrjete sociale.

Bëhet fjalë për reperen nga Istogu, Rina Balaj, e cila vetëm në Instagram ka mbledhur afro 300 mijë ndjekës.

Bukuroshja, e cila komentohet mjaft shumë për linjat trupore, edhe këtë herë ka marrë vëmendje me një imazh të tillë.

Ajo shfaqet atraktive me flokë ngjyrë portokalli, gjersa ka vënë në pah të pasmet në një palë tuta të shkurtra të bardha.

“Balerina”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë fotografisë që deri më tani ka marrë mbi 47 mijë pëlqime.

Meqenëse i kushton mjaft shumë kujdes fizikut të saj, postimi ka bërë që të merr komplimente edhe nga miqtë e ndjekësit.

Rina përndryshe ka paralajmëruar disa projekte të reja, kurse ai i fundit mbetet “Bad Rosita” që ka kaluar shifrën e tetë milionë shikimeve.

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Teknologji
Hulumtime
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001