Infektuar: 10059|Shëruar: 5792|Vdekur: 316

Rahovec: Pas vetaksidentit me traktor humb jetën

Një person ka humbur jetën pas vetaksidentit me traktor në fshatin Qifllak në Rahovec.

Vdekjen e viktimës e ka konstatuar mjeku në Spitalin Rajonal të Gjakovës.

“Fsh. Qifllak. Rahovec 06.07.2020 – 11:00. Është raportuar se viktima mashkull kosovar derisa kishte qenë duke e drejtuar traktorin kishte pësuar vet-aksident. Viktima është dërguar në Spitalin Rajonal në Gjakovë ku nga mjeku është konstatuar se ai kishte ndërruar jetë. Në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë relevante policore dhe prokurori i shtetit, me urdhrin e të cilit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion” thuhet në raportin 24 orësh të Policisë.

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001