Infektuar: 19131|Shëruar: 15323|Vdekur: 679

Politikani kosovar prezanton vëllanë që shërben si ushtar në Zvicër

Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, ka publikuar një foto të vëllaut të tij, përmes së cilës ka treguar se është ushtar në Zvicër, raporton Express.

Përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, Haziri ka thënë se ai është i dashur, profesionistë dhe mbi të gjitha i dashur për familjen.

“#Ky eshte vllau im Sela Lush Haziri ne sherbim te ushtrise Zvicrane ku jeton.Vllau i vogel,i dashur,profesioniste i mire e mbi gjitha i dashur me familjen!Pinjolli i kater Heronjve te Tokave Shqiptare!”, ka shkruar Haziri.
LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Ekonomi
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001