Infektuar: 10590|Shëruar: 6138|Vdekur: 354

Podujevë: Hajnat hyjnë në një shtëpi dhe vjedhin një pushkë të gjuetisë, stoli ari dhe para të gatshme

Një qytetar nga komuna e Podujevës ka paraqitur rastin në Policinë e Kosovës se në mbrëmjen e së dielës i kishin hyrë brenda shtëpisë persona të panjohur e të cilët i kanë vjedhur pushkën e gjuetisë, stoli ari dhe para të gatshme.

Policia njofton se rasti është duke u hetuar, njofton raporti 24-orësh i policisë.

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001