Infektuar: 105715|Shëruar: 96012|Vdekur: 2191

Plas sherri në ndeshjen Fushë Kosova – Vjosa

Në ndeshjen ndërmjet Fushë Kosovës dhe Vjosës.

Gjithçka ka nisur pas goli të parë të shënuar nga Fushë Kosova, me anë të penalltisë, teksa gjatë kohës kur ata po festonin, lojtarët e Vjosës kërkuan të nisnin menjëherë lojën, por kjo u ndalua nga gjyqtari i takimit, transmeton lajmi.net.

Kjo ka irrituar së tepërmi lojtarët e Vjosës, të cilët më pas kanë nisur përplasjet me futbollistët kundërshtarë, ku nuk munguan grushtet dhe shqelmat mes palëve.

Një sherr masiv plasi në fushë ndërmjet lojtarëve dhe bankës rezervë të skuadrave, kjo gjë bëri që gjyqtari i takimit të ndërprejë ndeshjen.

Përleshjen ndërmjet skuadrave mund ta shikoni këtu:

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Ekonomi
Hulumtime
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001