Infektuar: 71344|Shëruar: 61014|Vdekur: 1627

Pjesë e parë e qetë mes Atletico Madrid dhe Chelsea

Pas 45 minutave të zhvilluara, Atletico Madrid dhe Chelsea nuk kanë arritur të shënojnë ndonjë gol.

Të dy skuadrat kishin raste shënimi për gol, mirëpo nuk i shfrytëzuan asnjëra.

Së pari, Thomas Lemar në minutën e 14-të pati një rast të mirë, mirëpo goditja e tij nuk përfundoi në portë.

Timo Werner në anën tjetër, lëshoi një rast shumë të mirë shënimi pasi nuk goditi topin shumë mirë dhe ishte një pritje e lehtë për Jan Oblak.

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Ekonomi
Teknologji
Hulumtime
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001