Infektuar: 107557|Shëruar: 105652|Vdekur: 2245

Pas ndarjes nga Sara, Atdheu filmohet duke puthur një tjetër ish-konkurrente të “Përputhen”

Atdheu u filmua duke i dhuruar puthje Shqipes.

Ka pak ditë që Atdheu doli me një deklaratë publike, me të cilën konfirmonte ndarjen nga Sara, shkruan lajmi.net.

Madje, sipas tij edhe dikush që më parë e quante “vëlla” ia ka punuar pas shpine, kurse me disa prej djemve të tjerë të “Përputhen” ka ruajtur kontaktet.

Së fundi, Atdheu u shfaq shumë i afërt edhe me Shqipe Hysenajn, e cila më parë në “Përputhen” tha se është në një njohje.

Atdheu dhe Shqipja kanë lënë pas gjitha mosmarrëveshjet, ndërsa dukeshin se po kalonin mirë në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Derisa Shqipja po e filmonte duke ecur në rrugë, Atdheu afrohet dhe i dhuron asaj një puthje në faqe.

“Atdhe Xharavina ti je i çmendur, gjejeni me cfare do vije ne Fier? Ma beri zili”, thotë ajo. /Lajmi.net/

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Hulumtime
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001