Infektuar: 105715|Shëruar: 96012|Vdekur: 2191

Pamje të rralla nga dasma e Mihrije Brahës dhe Naim Abazit

Këngëtarët Mihrije Braha dhe Naim Abazi sot festojnë 29 vjetorin e martesës.

Me rastin e këtij përvjetori, ka qenë vetë Mihrija që ka publikuar fotografi nga dasma e tyre.

Në fotot e publikuara në InstaStory, ata mezi njihen.

Më poshtë gjeni fotot e publikuara nga Mihrija:

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Ekonomi
Hulumtime
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001