Infektuar: 3178|Shëruar: 1824|Vdekur: 58

Nushi dhe Rino sjellin këngën “A e din”

Nushi dhe Rino kanë publikuar këngën e re.

Ashtu siç e kishin paralajmëruar, Rino Sopjani dhe Nushi kanë publikuar projektin e ri muzikor.

Kënga, që është njëherësh bashkëpunimi i parë mes këtyre dy artistëve, mban titullin “A e din”, ndërsa e vizualizuan edhe me klip,

Për tekstin janë kujdesur dy artistët, beatin dhe mix/masterin e bëri Cekic Beatx, melodinë Rino, ndërsa i përcolli me kitarë, Astrit Stafa.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën e re nga Nushi dhe Rino, videoklipin e së cilës e punoi Imagine Films.

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Ekonomi
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001