Infektuar: 107557|Shëruar: 105652|Vdekur: 2245

“Nuk më doje”, kënga më re nga Anxhela Peristeri

Anxhela Peristeri e ka publikuar këngën e re me titull “Nuk më doje”, të cilën e ka shoqëruar me video muzikore.

Është një këngë që vjen me një interpretim të mrekullueshëm të këngëtares që njihet për potencialin e vokalit të saj.

“Është publikuar kënga ime e re”, shkruan në njoftimin e publikuar në rrjetet sociale, ku përmenden edhe bashkëpunëtorët për këtë realizim.

Kledi Bahiti e ka bërë muzikën e kësaj kënge, ndërsa tekstin e ka shkruar Filloreta Raçi – Fifi.

Për anën vizuale është angazhuar ‘Sebastian Production’, ndërsa videoklipi është xhiruar nën regji të Ardit Çuni dhe Gramoz Kotroci.


LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Teknologji
Hulumtime
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001