Infektuar: 19131|Shëruar: 15323|Vdekur: 679

Nuk ka fitues mes Trepçës ’89 dhe Feronikelit

Trepça ’89 dhe Feronikeli janë ndarë pa fitues.

Në kuadër të xhiros së gjashtë të Superligës së Kosovës, Trepça ’89 dhe Feronikeli kanë luajtur pa gola, për të marrë secila nga një pikë, shkruan lajmi.net.

Aventura e Klodian Duro me Feronikelin nuk nisi në mënyrën më të mirë, ndonëse filloi ndaj një kundërshtari jo aq në formë.

Mitrovicasit qëndronin diçka më mirë në organizimin e lojës, por nuk kishte konkretizim te goli.

Me barazimin e sotëm, ’89-shi shkon në shtatë pikë pas gjashtë ndeshjeve, kurse Feronikeli merr pikën e gjashtë në po aq ndeshje të luajtura

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001