Infektuar: 68452|Shëruar: 59129|Vdekur: 1608

Nora duket në top-formë e veshur në të zeza gjatë pushimeve në Zvicër

Nora duket për mrekulli në paraqitjen e fundit.

Nora Istrefi këto ditë po i shijon disa ditë të mira pushimi, në një ambient të mbuluar me borë, shkruan lajmi.net.

Si destinacion, këngëtarja e zgjodhi Zvicrën, përkatësisht St.Moritz, ndërsa nga atje nuk mungojnë fotografitë joshëse.

Artistja, së fundi ndau me ndjekësit disa fotografi, ku shfaqet e veshur me kostum të zi, teksa vuri në pah fizikun.

Nora dukej në formë shumë të mirë, teksa po shijon pushimet. Ajo po shoqërohet në këto pushime nga nëna, motra Era, si dhe vajza e saj, Renee.

Nora kohën e fundit nuk ka qenë shumë aktive me këngë të reja, por është përqendruar në një biznes privat. /Lajmi.net/

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Ekonomi
Teknologji
Hulumtime
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001