Infektuar: 17414|Shëruar: 14868|Vdekur: 660

Neveritëse, një person shihet duke ua vën flakën Bjeshkëve të Nemuna, midis staneve të Roshkodolit e Milishevcit

SHBA “Shkëmbi” ka publikuar disa fotografi që vërtet nxjerrin turpin dhe neverinë e njërëzve të papërgjegjshëm.

Në fotografi shihet se si një person i veshur me të zeza tenton t’ua vë flakën Bjeshkëve të Nemuna.

Nga largësia shihet se si personi provon të krijojë vatra zjarri midis staneve të Roshkodolit e Milishevcit.

Duke i djegur pishat, ky person pa pikë ndërgjegjeje duket se ka për synim djegien e bukurive malore të Kosovës.

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Ekonomi
Teknologji
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001