Infektuar: 38431|Shëruar: 23754|Vdekur: 989

“Ne jemi shumë krenare për këtë”, Dua Lipa ndan pamje atraktive nga prapaskenat e klipit “Prisoner”

Dua ka sjellë imazhe të reja nga prapaskenat e videoklipit.

Dua Lipa dhe Miley Cyrus prej disa muajsh kanë qenë duke u përfolur për një bashkëpunim, shkruan lajmi.

Ndërsa më 20 nëntor (e premte), u lansua edhe projekti i premtuar nga dyshja fantastike, “Prisoner”, i cili erdhi së bashku me videoklip mjaft interesant, të dyja artistet erdhën me vallëzime dhe paraqitje tejet provokuese.

Ndërsa Dua ka vendosur që me një postim në rrjete sociale, t`i falënderoj të gjithë për dashurinë që i ofruan asaj dhe Mileyt në këngën e re, ku edhe solli disa foto nga prapaskenat e klipit, në të cilat shfaqet atraktive bashkë me Mileyn.
“Faleminderit për gjithë dashurinë ndaj “Prisoner”, ne jemi shumë krenare për këtë”, shkroi Dua në mbishkrim të fotografisë së postuar në Instagram./Lajmi.net/
LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001