Infektuar: 10590|Shëruar: 6138|Vdekur: 354

Morena Taraku përmes pozave tërheqëse vë në pah linjat e formësuara trupore

Ajo është ndër më të komentuarat për jetën personale në mesin e shumë figurave publike.

Bëhet fjalë për këngëtaren dhe njëherësh modelen e njohur, Morena Taraku, e cila nuk kursehet në servimin e informacioneve mbi jetën e saj.

Bukuroshja brune njihet për jetën luksoze, e mbi të gjitha edhe për pozat atraktive e provokuese që i bën.

(Foto: Instastory)

Përmes një postimi në rrjetin social Instagram, Morena ka mahnitur një milion ndjekësit e saj përmes një fotografie.

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001