Infektuar: 98435|Shëruar: 84505|Vdekur: 1223

Mihrije Braha lanson duetin “Nuk të lë për dikë tjetër”

Mihrija është rikthyer për këngë të re.

Mihrije Braha është rikthyer me projekt të ri muzikor, të cilin kësaj radhe e solli në duet me një artist, shkruan lajmi.net.

Kënga e re e saj titullohet “Nuk të lë për dikë tjetër”, ndërsa e solli në bashkëpunim me Bajram Dobrën.

Për tekstin e këngës u kujdes Aldi Loca, orkestrimin e bëri Samuel Kodra, muzikën Zani Locaa, kurse videoja është punuar nga MProduction.

Në klipin e kësaj kënge, Mihrija u shfaq elegante e veshur tërësisht në të bardha dhe dukej në formë të mirë.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën e re nga Mihrije Braha me titull “Nuk të lë për dikë tjetër”. /Lajmi.net/

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Hulumtime
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001