Infektuar: 105715|Shëruar: 96012|Vdekur: 2191

Messi shënon gol fantastik, Barcelona në avantazh ndaj Getafes

Lionel Messi ka zhbllokuar rezultatin në ndeshjen ndaj Getafes.

Messi shfrytëzoi një pasim të mirë nga Sergio Busquets dhe pas një depërtimi të mirë ai shënoi në min (8’),.

Ky ishte goli i 24-të i Messit këtë sezon, ai njhëherësh është edhe golashënues i La Ligas.

Rezultati momental, Barcelona 1-0 Getafe.

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Ekonomi
Hulumtime
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001