Infektuar: 39057|Shëruar: 24427|Vdekur: 1005

Mbi 100 mijë euro Gjakova shpenzon për fidane dhe drunjë dekorativ

Komuna e Gjakovës ka hapur një tender me përshkrimin “Furnizimi dhe mbjellja e fidaneve dhe drunjëve dekorativ”, shkruan IndeksOnline.

Për gjithë këtë, komuna ka planifikuar të shpenzojë 115 mijë euro.

Ndërsa, këtë tender e ka fituar fidanishtja “Garden” por me një cmim më të ulët.

Sipas njoftimit vlera e përgjithshme e kontratës është 107.295.00 euro./IndeksOnline/

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Ekonomi
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001