Infektuar: 15142|Shëruar: 12674|Vdekur: 618

Magani konfirmon largimin nga Ballkani

Ballkanit i është larguar futbollisti i radhës

Fjala është për sulmuesin Artur Magani, i cili përmes llogarisë personale në rrjetin social Facebook ka konfirmuar largimin e tij nga klubi.

“Nga sot jam lojtar i lirë. Falenderoj të gjithë shokët e ekipit FC Ballkani dhe Ismet Munshin, i cili për mua është trajneri më i mirë në Kosovës”, ka shkruar ai në llogarinë e tij.

Magani ishte sulmuesi kryesor i suharekasve në sezonin vjeshtor, por pas ardhjes së Mirlind Dakut ai shumicën e ndeshjeve e nisi nga stoli.

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001