Infektuar: 68452|Shëruar: 59129|Vdekur: 1608

“Mafia”, kënga më e re e Don Xhonit

Reperi ka paralajmëruar se shumë shpejt do e publikoi projektin e radhës.

Pas alarmit të rremë se ai është rrahur nga një reper në Shqipëri, Don Xhon ka vendosur të lansojë këngën e re.

Përmes një postimi në profilin e tij zyrtar në Instagram, reperi nga Drenica zbuloi titullin e këngës.

Ai ka publikuar një imazh dhe në mbishkrimin e postimit ka zgjedhur të publikoi për fansat dhe ndjekësit e tij titullin e këngës së radhës, që ka shkruar: “Mafia”.

Ndryshe, Don Xhoni si projekt të fundit ka “Kokaina” publikuar 2 muaj më parë.

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Ekonomi
Teknologji
Hulumtime
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001