Infektuar: 4100|Shëruar: 2063|Vdekur: 86

Macja bëhet virale për vetullat e bardha që i japin asaj një pamje interesante

Kjo është macja me vetulla interesante që i japin një pamje të çuditshme të fytyrës.

Macja katër vjeçare ka vetulla të bardha që i japin asaj një fytyrë interesante.

Pronarja e tij Karen ka postura fotografi dhe video të maces së saj të cilat edhe u bënë virale në rrjetin social Instagram.

Në fillim Karen filloi të postoj fotografi në vitin 2018 dhe filloi të pranojë shumë ndjekës, më pas macja u bë virale nga fytyra e saj e çuditshme për shkak të vetullave të saj të bardha.

Cornelius the cat with white eyebrows standing and posing for the camera, while wearing an orange scarf.

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Ekonomi
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001