Infektuar: 68452|Shëruar: 59129|Vdekur: 1608

Luana shfaqet me figurën e luaneshës në fustan gjatë paraqitjes së fundit në “Shiko kush luan”

Këngëtarja dhe moderatorja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, po vazhdon të sjell risi nga java në javë për publikun, përmes emisionit të saj “Shiko kush luan”.

Ajo duket bukur dhe tërheqëse në thuajse çso paraqitje dhe për këtë shpenzon mjaft.

Në emisionin e fundit, Luana është shfaqur me një fustan të zi mjaft tërheqës, i cili kishte të shtypur në të imazhin e një luaneshe.

Dizajni i veshjes duket se përshtatet më së miri me kuptimin e emrit të saj, që i referohet luaneshës.

Vet Luana ka treguar më parë se këtë emër të veçantë ia ka vendosur babai, në nderim të xhaxhait të saj të ndjerë, i cili e kishte emrin Luan.

Për këtë paraqitje, bukuroshja Vjollca ka shpenzuar deri në rreth katër mijë euro.

Fustani i saj sipas ‘What the ywearin’ duket të ketë kushtuar rreth 1,350 euro, kurse xhaketa e saj 1,698 euro dhe këpucët kanë çmimin prej 575 eurosh.

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Ekonomi
Teknologji
Hulumtime
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001