Infektuar: 10419|Shëruar: 6048|Vdekur: 341

Loredana në studio për projektin e ri

Loredana Zefi ka filluar punët për një tjetër këngë.

Që nga debutimi i saj në skenën muzikore vite më parë, Loredana është një nga emrat më aktiv e puna e saj është shpërblyer me suksese të shumta,

Reperja e cila është duke jetuar dhe vepruar në Zvicër, ka publikuar një fotografi në një studio muzikore ku shihet me producentin Miksu, teksa punojnë për këngën e re.

Kujtojmë se vetëm tre javë më parë ajo kishte publikuar bashkëpunim ‘Geh dein weg’ në bashkëpunim me Summer Cem dhe KC Rebell.

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Ekonomi
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001