Infektuar: 53939|Shëruar: 48066|Vdekur: 1392

Leonora Jakupi me urim të veçantë për Sabri Fejzullahun, kështu e quan

Leonora Jakupi zgjodhi fjalët më të bukura për Sabri Fejzullahun.

Këngëtari i njohur, Sabri Fejzullahu, me këtë datë feston ditëlindjen dhe mbushi plot 73 vjet jetë.

Me rastin e ditëlindjes, artisti ka pranuar urime të panumërta, nga familjarë, miq, fansa e kolegë të estradës.

Nuk mungoi as urimi i Leonora Jakupit, e cila me këtë rast ndau një fotografi nga videoklipi që e kishte me Sabriun.

“Urime ditelindja legjende e gjalle. Te duam pa fund!”, ka shkruar ajo sipër këtij imazhi.

Për dallim prej artistëve të tjerë, Sabri Fejzullahu gjatë kësaj periudhe nuk ka qenë shumë aktiv me projekte të reja muzikore.

LITERAL.MEDIA

Lexo po ashtu

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Ekonomi
Hulumtime
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001