Infektuar: 108371|Shëruar: 106001|Vdekur: 2257

Ledri poston imazhin me të bijën dhe ajo ka një ‘pyetje për të’

Ai edhe pse i zënë në koncerte i dedikon kohë edhe vajzës së tij.

Ledri Vula, ndan postime të shumta me Poem i cili merr komente të shumta nga ndjekësit e tij dhe fansat, shkruan lajmi.net.

Së fundmi, rep-artisti i hitit ‘1 gotë për ty’ ka publikuar një moment bashkë me vajzën derisa shihet duke e mbajtur në krahë.

“E a vonohesh sonte n’koncert?”, ka shkruar reperi në përshkrim të imazhit kinse Poem ia ka parashtruar atë pyetje.

Pëndryshe, Ledri Vula ka qenë tejet i zënë me mbremje muzikore javët e fundit./

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Ekonomi
Hulumtime
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001